Vysoký tlak je v Česku velký strašák. Státní zdravotní ústav říká, že hypertenzi má u nás přibližně 40 % osob ve věku 30-79 let. Muži ve větší míře než ženy. (Zdroj) Český statistický úřad říká, že přibližně každý třetí umře v souvislosti s kardiovaskulárními potížemi. (Zdroj) Já jsem trochu skeptický. Nejsem zastáncem teze, že skoro […]
